Zákaznícky servisfotolab predajne

Spojte sa s Fotolabom

Fotolab na Facebooku Fotolab na Twitteri Fotolab na Google+

 

 
Newsletter

Nechcete premeškať žiadne novinky a akcie?

Prihláste sa a dostanete okamžite zľavu na vybrané produkty.

Zľava s kartami ISIC, ITIC a EURO<26

 
Fotolab leták

 

 
Overené našimi zákazníkmi

quote-l Osobné vyzdvihnutie. Jendoducho som kúpil čo som potreboval za najlepšiu cenu akú som našiel. Veľmi dobrá služba je osobné vyzdvihnutie v predajni. Som spokojní tak nech sa Vám darí. quote-l
Milan Ježko, Pridané: 10.10.2014


quote-l Sieť pobočiek po celkom Slovensku. Odporučil by som ho všetkým, s obchodom mám zatiaľ dobré skúsenosti. quote-l
Filip L., Pridané: 04.10.2014


quote-l Primeraná cena. Možnosť prebratia tovaru vo vybranej predajni. Slušné ceny, kvalitné služby. quote-l
Jaro, Pridané: 27.9.2014


quote-l Cena výrobku. dobré meno firmy v hodnoteniach na internete. serioznost. Dôveryhodná firma. quote-l
salerna, Pridané: 20.9.2014


quote-l Mnoho kamenných predajní, kde sa dá tovar vyskúšať. V prípade reklamácie stačí zájsť do predajne a nemusí sa posielať balík. Vrele odporúčam, výborná cena, dostupné kamenné predajne. quote-l
Tomas, Pridané: 10.9.2014


				
				
          

Obchod Fotolab získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Overené zákazníkmi. Uverejnené recenzie sú zo stránky Heureka.sk

 

 

Samsung - EC-EX1 Šedý

80034686
Samsung - EC-EX1 Šedý
Samsung EC-EX1 ŠedýSamsung - EC-EX1 Šedý displejSamsung - EC-EX1Samsung EC-EX1digitálny fotoaparát Samsung - EC-EX1 Šedý
Samsung

cena: 219,00 €


stav: na sklade

Parametre produktu:
Typ: kompaktný digitálny fotoaparát
Efektívny poč. pixelov: 10 ef.
Max. rozlíšenie: 10 Mpx.
Typ karty: SD; SDHC
Optický Zoom: 3x
Digitálny Zoom: 4x
ISO: 3200
Sánky na blesk: Áno
LCD: 3 "
Batéria: Li-on
Farba: Šedá
Rozmery: 114,4 x 64,6 x 30 mm
Hmotnosť: 356g
Informácie:
Výrobca: Samsung
Záruka: 24 mesiacov

Samsung - EC-EX1 Šedý

K tejto objednávke dostanete úplne ZADARMO:

  • poukaz na CEWE Fotoknihu v hodnote 26,95 €
  • poukaz na 40 digi foto

Samsung EX1 je kompaktný fotoaparát určený najmä pokročilejším užívateľom. Prináša širokouhlý objektív Schneider KREUZNACH s 3x optickým zoomom a ultra-vysokou svetelnosťou F1.8-2.4 . CCD snímač s 10 Mpix rozlíšením a duálna stabilizácia obrazu sú zárukou ostrých výsledných záberov. Funkcia nahrávania ozvučených videí vo VGA kvalite výborne poslúži ak potrebujete zachytiť pohyb. Navyše je vo fotoaparáte integrovaný softvér IntelliStudio, takže svoje filmové štúdio máte vždy po ruke. Vďaka LCD AMOLED displeju s 3,0“ uhlopriečkou a množstvom inteligentných funkcií, je práca s fotoaparátom jednoduchá a prehľadná. Samsung EX1 je charakteristický svojou vysokou rýchlosťou, prepracovaným dizajnom a maximálnou kvalitou výsledných fotografií. O jeho kvalite svedčí aj fakt, že získal ocenenie ako Najlepší digitálny fotoaparát na prestížnej súťaži Eisa Award.

Obsah balenia: Fotoaparát, nabíjačka, akumulátor, popruh, USB kábel, AC kábel, návod, Software CD, záručný list.

Ďalšie vlastnosti fotoaparátu Samsung EX1:

Displej AMOLED: kreativita z každého uhla
Vďaka 3-palcovému otáčajúcemu sa displeju AMOLED fotoaparátu EX1 sú kompozícia a prezeranie fotografií jednoduchšie a zábavnejšie než kedykoľvek predtým. Displej sa otáča,takže svoje fotografie môžete snímať presne tak, ako chcete. Môžete fotografovať z ľubovoľného uhla vrátane fotografovania nad hlavou a zo zeme, čím získate väčšiu slobodu pri vytváraní umeleckých a pôsobivých fotografií. V porovnaní s bežnými displejmi TFT-LCD, ktorými sú zvyčajne vybavené digitálne fotoaparáty, poskytuje displej AMOLED fotoaparátu EX1 väčší kontrastný pomer a živšie farby, a to aj pri pohľade zboku alebo na priamom slnečnom svetle. Môžete si tak úplne predstaviť svoju finálnu snímku.

Inteligentné funkcie modelu EX1
Smart Face Recognition- inteligentné rozpoznávanie vami predvolených tvárí, Perfect Portrait System- Detekcia tváre, Detekcia žmurknutia, Detekcia úsmevu, Beauty shot (pre dokonalé zobrazenie tváre),slot pre SD/SDHC karty, možnosť plne manuálneho režimu A/S/M.

Funkcia Smart Range (High Dynamic Range) s procesorom DRIMeIII

Zabráňte dominancii tmavých alebo svetlých odtieňov na svojich fotografiách. Funkcia Smart Range (High Dynamic Range) fotoaparátu Samsung EX1 vám umožňuje živo vyjadriť svetlé aj tmavé oblasti fotografovaného subjektu na tej istej snímke. Svetlé body tak nebudú prepálené a tmavé body zasa príliš tmavé. Vďaka superrýchlemu obrazovému procesoru DRIMeIII od spoločnosti Samsung vám fotoaparát EX1 pomôže snímať fotografie s vysokou kvalitou pri rôznych nastaveniach a extrémnych svetelných podmienkach.

Podpora súborov vo formáte RAW Samsungu EX1
Fotoaparát EX1 bol navrhnutý tak, aby vám umožnil vyjadriť sa. Jeho program na konverziu súborov od spoločnosti Samsung vám poskytuje úplnú voľnosť pri úprave súborov RAW, ktoré obsahujú nekomprimované pôvodné údaje, ktoré ešte neboli spracované. Snímky sa štandardne spracovávajú a komprimujú do súborov JPEG pomocou nastavení fotoaparátu. Podpora súborov RAW vám však prináša maximálnu kontrolu. Takže bez ohľadu na to, či ide o farbu, rôzne expozície alebo rozlíšenie, svoje fotografie môžete spracovávať presne podľa svojich predstáv.

Pohodlná zmena nastavení bez premeškania dôležitých okamihov
Skvelé zábery je potrebné zachytiť v zlomku sekundy. To je dôvod, prečo je fotoaparát EX1 vybavený kolieskom na prednej strane a duálnym ovládačom. Tieto ovládacie prvky vám umožňujú okamžite upraviť nastavenia, aby ste nezmeškali žiadny okamih. Jediným otočením ovládača môžete nastaviť clonu a rýchlosť uzávierky, alebo vyladiť vyváženie bielej a teplotu farieb. Práve toto manuálne ovládanie vám umožní zachytiť vaše najprofesionálnejšie fotografie.

Inteligentný filter fotoaparátu Samsung EX1

Inteligentný filter od spoločnosti Samsung je špeciálny efekt objektívu, ktorý pridáva umelecký nádych vašim statickým záberom aj videozáznamom. Filter miniatúr nastavuje miniatúrny vzhľad vašich objektov, dekoratívny filter k nim pridáva prenikavo ostrý kompozičný kontrast a náš filter s efektom rybieho oka dodá vášmu videozáznamu zaujímavo skreslený vzhľad.

Smart Auto 2.0 (statické zábery a videozáznam)

Pretvorte každý zachytený okamih na dokonalú spomienku. A na fotografiu, ktorá vyzerá, ako keby ju nasnímal profesionál. Či už ide o pár priateľov z včerajšej večernej oslavy alebo o odraz mesiaca na hladine jazera, inteligentný automatický výber režimu snímania Smart Auto 2.0 (statické zábery alebo videozáznam) okamžite analyzuje kľúčové prvky vašej kompozície a potom vykoná automatické úpravy na nasnímanie dokonalej snímky s použitím niektorého z množstva režimov na snímanie fotografií alebo videozáznamov.  A keďže život nie sú len samé zátišia, funkcia sledovania objektov umožňuje zachytávať aj objekty, ktoré nemajú alebo nemôžu zostať nehybné.

Ďalšie farebné prevedenie: Samsung EC-EX1 Čierny

Odporúčané príslušenstvo: