Zákaznícky servisfotolab predajne

Spojte sa s Fotolabom

Fotolab na Facebooku Fotolab na Twitteri Fotolab na Google+

 

 
Newsletter

Nechcete premeškať žiadne novinky a akcie?

Prihláste sa a dostanete okamžite zľavu na vybrané produkty.

Zľava s kartami ISIC, ITIC a EURO<26

 
Fotolab leták

 

 
Overené našimi zákazníkmi

quote-l Osobné vyzdvihnutie. Jendoducho som kúpil čo som potreboval za najlepšiu cenu akú som našiel. Veľmi dobrá služba je osobné vyzdvihnutie v predajni. Som spokojní tak nech sa Vám darí. quote-l
Milan Ježko, Pridané: 10.10.2014


quote-l Sieť pobočiek po celkom Slovensku. Odporučil by som ho všetkým, s obchodom mám zatiaľ dobré skúsenosti. quote-l
Filip L., Pridané: 04.10.2014


quote-l Primeraná cena. Možnosť prebratia tovaru vo vybranej predajni. Slušné ceny, kvalitné služby. quote-l
Jaro, Pridané: 27.9.2014


quote-l Cena výrobku. dobré meno firmy v hodnoteniach na internete. serioznost. Dôveryhodná firma. quote-l
salerna, Pridané: 20.9.2014


quote-l Mnoho kamenných predajní, kde sa dá tovar vyskúšať. V prípade reklamácie stačí zájsť do predajne a nemusí sa posielať balík. Vrele odporúčam, výborná cena, dostupné kamenné predajne. quote-l
Tomas, Pridané: 10.9.2014


				
				
          

Obchod Fotolab získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Overené zákazníkmi. Uverejnené recenzie sú zo stránky Heureka.sk

 

 

Samsung - PL80 Čierny

80034105
Samsung - PL80 Čierny
Samsung PL80 Čierny Samsung - PL80 Čierny displejSamsung PL80 blackSamsung PL80 fotoaparát Samsung - PL80 Čierny
Samsung

cena: 89,00 €


stav: na sklade

Parametre produktu:
Typ: kompaktný digitálny fotoaparát
Max. rozlíšenie: 12,2 Mpx.
Typ karty: SD; SDHC
Optický Zoom: 5x
ISO: 3200
LCD: 2,7 "
Batéria: Li-on
Farba: Čierna
Rozmery: 96,8 x 57,5 x 20,2 mm
Hmotnosť: 120,3 g
Informácie:
Výrobca: Samsung
Záruka: 24 mesiacov

Samsung - PL80 Čierny

K tejto objednávke dostanete úplne ZADARMO:

  • poukaz na CEWE Fotoknihu v hodnote 26,95 €
  • poukaz na 40 digi foto

Kompaktný fotoaparát Samsung PL80 ponúka top fotografické vlastnosti a pekný design. 28 mm ultraširokouhlý objektív a 5x optický zoom v kombinácii s 12,2 MPix rozlíšením zabezpečujú ostré a jasné fotografie. S modelom PL80 nasnímate rovnako dobre širokú krajinu, ako aj fotografie zamerané na detail. Aktívne situácie najlepšie zachytíte pomocou funkcie ozvučeného videa. 3-palcový LCD displej s vylepšeným
kontrastom umožňuje jednoduchú prácu s už zhotovenými fotografiami. Displej automaticky detekuje okolité osvetlenie a upraví jas pre optimálne zobrazenie. Interná pamäť 86MB výborne poslúži v prípade, že si zabudnete externú pamäťovú kartu, alebo ak ju máte zaplnenú. Fotoaparát Samsung PL80 bude vašim spolahlivým partnerom pri každej situácii. Vďaka kvalitnému spracovaniu, malým rozmerom a váhe je vhodným aj na športové aktivity, festivaly či dovolenku.

Obsah balenia:
fotoaparát, akumulátor, nabíjačka, USB kábel, AV kábel, návod, CD-ROM so softwarom, záručný list

Ďalšie funkcie Samsungu PL80:

Duálna stabilizácia obrazu
Aj ten najmenší záchvev dokáže pokaziť snímku. Riešením je duálna stabilizácia obrazu vo fotoaparáte PL80. Spoločnosť Samsung skombinovala prevratnú technológiu mechanizmu optickej stabilizácie obrazu (OIS) s najpokročilejšími algoritmami digitálnej stabilizácie obrazu (DIS). Výsledkom je ostrý obraz za všetkých podmienok. Či už fotíte pri slabom osvetlení, približujete alebo sa vám len trasú ruky, vaše fotografie budú vždy ostré a jasné.

Automatický výber režimu Smart Auto
Pretvorte každý zachytený okamih na dokonalú spomienku. Či už ide o pár priateľov z včerajšej večernej oslavy alebo o odraz mesiaca na hladine jazera, inteligentný automatický výber režimu snímania Smart Auto (statické zábery alebo videozáznam) okamžite analyzuje kľúčové prvky kompozície a automaticky vyberie z mnohých rôznych fotografických režimov alebo režimov videa, aby bola snímka dokonalá. A keďže život nie sú len samé zátišia, funkcia sledovania objektov zachytí aj objekty, ktoré nemajú alebo nemôžu zostať nehybné.

Vysoká citlivosť ISO 3.200
Vďaka reálnemu nastaveniu ISO 3.200 môže fotoaparát Samsung efektívne minimalizovať šum a vytvoriť krištáľovo čisté fotografie. Superrýchla citlivosť ISO 3.200 poskytuje možnosť robiť obdivuhodne detailné snímky – dokonca aj pri zlom osvetlení. Funkcia ISO 3.200 navyše umožňuje robiť dokonale zaostrené fotografie rýchlo sa pohybujúcich objektov, napríklad pri športe. (ISO 3.200: až 3 M).

Funkcia inteligentného albumu
Predpokladajme, že máte vo fotoaparáte PL80 uložených 2.000 fotografií a hľadáte jednu konkrétnu. Môžete prejsť všetkých 2.000, alebo môžete použiť funkciu inteligentného albumu. Táto funkcia prehľadá a nájde fotografie presne tak, ako si prajete. Môžete prejsť rovno na požadovanú snímku, či už ste ju zhotovili minulý týždeň, alebo minulý piatok. Môžete vyhľadávať podľa tónu fotografie, dokonca aj podľa typu súboru. Bez ohľadu na to, koľko spomienok ste zaznamenali na pamäťovej karte, nie je vyhľadanie konkrétnej z nich žiaden problém.

Systém Dokonalý portrét
S naším jedinečným systémom Dokonalý portrét môžete vytvárať krásne portrétne snímky za všetkých podmienok a v každom okamihu.

Ďalšie farebné prevedanie:
Samsung - PL80 Červený

Odporúčané príslušenstvo: