Zákaznícky servisfotolab predajne

Spojte sa s Fotolabom

Fotolab na Facebooku Fotolab na Twitteri Fotolab na Google+

 

 
Newsletter

Nechcete premeškať žiadne novinky a akcie?

Prihláste sa a dostanete okamžite zľavu na vybrané produkty.

Zľava s kartami ISIC, ITIC a EURO<26

 
Fotolab leták

 

 
Overené našimi zákazníkmi

quote-l Osobné vyzdvihnutie. Jendoducho som kúpil čo som potreboval za najlepšiu cenu akú som našiel. Veľmi dobrá služba je osobné vyzdvihnutie v predajni. Som spokojní tak nech sa Vám darí. quote-l
Milan Ježko, Pridané: 10.10.2014


quote-l Sieť pobočiek po celkom Slovensku. Odporučil by som ho všetkým, s obchodom mám zatiaľ dobré skúsenosti. quote-l
Filip L., Pridané: 04.10.2014


quote-l Primeraná cena. Možnosť prebratia tovaru vo vybranej predajni. Slušné ceny, kvalitné služby. quote-l
Jaro, Pridané: 27.9.2014


quote-l Cena výrobku. dobré meno firmy v hodnoteniach na internete. serioznost. Dôveryhodná firma. quote-l
salerna, Pridané: 20.9.2014


quote-l Mnoho kamenných predajní, kde sa dá tovar vyskúšať. V prípade reklamácie stačí zájsť do predajne a nemusí sa posielať balík. Vrele odporúčam, výborná cena, dostupné kamenné predajne. quote-l
Tomas, Pridané: 10.9.2014


				
				
          

Obchod Fotolab získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Overené zákazníkmi. Uverejnené recenzie sú zo stránky Heureka.sk

 

 

Panasonic DMC FT 10 red

80035136
Panasonic DMC FT 10 red
Panasonic DMC FT 10 redPanasonic DMC FT 10 červenýfotoaparát Panasonic DMC FT 10 red
Panasonic

cena: 99,00 €


stav: na sklade

Parametre produktu:
Typ: kompaktný digitálny fotoaparát
Efektívny poč. pixelov: 14,1 Mpx.
Typ karty: SD
Optický Zoom: 4x
LCD: 2,7 "
Batéria: Li-on
Hmotnosť: 151g
Informácie:
Výrobca: Panasonic
Záruka: 24 mesiacov

Panasonic DMC FT 10 červený

Pekné a výnimočne odolné telo spolu s pokročilými vlastnosťami, to je nový Panasonic DMC FT 10. Ponúka objektív Leica so 4x optickým zoomom, ktorý spolu so snímačom s 14 Mpix rozlíšením zabezpečuje vysoko kvalitné výsledné fotografie. K tomu samozrejme dopomáha aj optická stabilizácia obrazu, technológia Inteligentného rozlíšenia či funkcia POWER O.I.S.. Na jednoduché snímanie a prácu s výslednými zábermi slúži 2,7" LCD displej. Zaujímavé situácie najlepšie zachytíte pomocou videa v HD rozlíšení a so sterozvukom od spoločnosti Digital Creators. Bohatá ponuka scénických režimov dodá vašim fotografiám požadovanú iskru. Panasonic DMC FT 10 je vďaka nárazuvzdornosti a odolnosti voči prachu, mrazu či vode, ideálnym modelom pre vyznávačov outdoorových aktivít a aktívneho oddychu.

Obsah balenia: fotoaparát, batéria, nabíjačka, USB kábel, video kábel, pútko, softvér CD-ROM.

Detailný popis vlastností Panasonic DMC FT 10:

Výnimočne odolné telo fotoaparátu

Odolné telo fotoaparátu s futuristickým profilom je vodotesné až do hĺbky 3 metrov a odolné proti prachu (zodpovedá armádnym štandardom IPX8 a IP6X). Gumové vypodloženie a zosilnená sklenená a uhlíková živica vo vnútri fotoaparátu zaisťujú odolnosť pri ponorení do vody a účinne bránia vniknutiu prachu aj piesku. 

Objektív LUMIX DC

Model FT10 má kvalitný objektív LUMIX DC s 4x optickým zoomom (zodpovedá rozsahu 35 – 140 mm pri kinofilme). Objektív sa skladá z 11 prvkov a hranolu v 10 skupinách, obsahuje 1 ED šošovku a 4 asférické optické členy so 7 asférickými plochami. Pri fotografovaní s rozlíšením 3 megapixelov sa dá využiť funkcia Extra Optical Zoom, ktorá predĺži optický zoom na hodnotu 8,4x.

Pokročilé funkcie

V režime Inteligentnej automatiky sa fotograf nemusí starať o správnosť nastavenia a môže sa plne zamerať na fotografovanie. Spoľahlivý systém stabilizácie obrazu MEGA O.I.S. účinne kompenzuje chvenie ruky fotografa a Inteligentné ovládanie citlivosti optimalizuje rýchlosť závierky a nastavenie ISO pri fotografovaní rýchlo sa pohybujúcich objektov. Funkcia Rozpoznanie tváre (Face Detection) si dokáže zapamätať registrované tváre a potom na ne zaostriť. Lumix FT10 má taktiež funkciu Inteligentný výber scény, ktorá podľa situácie automaticky vyberie jeden zo šiestich scénických režimov – Makro, Portrét, Krajina, Nočný portrét, Nočná krajina alebo Západ slnka. Systém QuickAF priebežne zaostruje na konkrétny objekt, bez toho aby bolo potrebné stlačiť spúšť do polovice. Všetky tieto funkcie sa aktivujú v režime iA jednoduchým stlačením jediného tlačidla na tele fotoaparátu. 

Nahrávanie videa v HD kvalite

FT10 vie vytvoriť nádherné videá aj pod vodou vo vysokej HD kvalite s rozlíšením 1280 x 720p s frekvenciou 30 snímok za sekundu. Video sa ukladá vo formáte Motion JPEG. Samozrejmosťou je aj podpora videa v nižšom rozlíšení WVGA (pomer strán 16:9, rozlíšenie 848 x 480, frekvencia 30 snímok za sekundu) a VGA (pomer strán 4:3, rozlíšenie 640 x 480, frekvencia 30 snímok za sekundu). Videozáznam sa dá upraviť a napríklad odoslať na YouTube pomocou pribaleného programu PHOTOfunSTUDIO 5.0.

Procesor Venus Engine IV

Prináša súbežné spracovanie obrazových signálov (multitasking) a super rýchlu odozvu. Oneskorenie medzi stlačením spúšte a exponovanou snímkou je približne 0,006 sekundy, takže nie je problém zachytiť ani bezprostredné momentky. Venus Engine IV tiež podporuje režim vysokej citlivosti a umožňuje nastaviť hodnotu ISO až na 6 400. Procesor má vynikajúcu energetickú účinnosť a na jedno nabitie akumulátora sa dá vytvoriť 300 snímok. 

2,7 palcový LCD displej

Fotoaparát je vybavený 2,7 palcovým inteligentným LCD displejom s 230 000 bodmi so širokým zorným uhlom a antireflexnou úpravou. Jas panelu sa upravuje automaticky (celkom má 11 úrovní) v závislosti na intenzite okolitého svetla, čím je zaistená maximálne možná viditeľnosť za všetkých podmienok. Veľký 2,7“ LCD panel výborne zobrazuje detaily, takže fotograf si ešte môže pohodlne skontrolovať presnosť zaostrenia. 

Bohatá ponuka scénických režimov 

Režim Pláž & Surf je ideálny pre športové aktivity pri mori – automatické vyváženie bielej je vhodné tak pre fotografovanie na pláži, ako aj v plytkých vodách do hĺbky 3 metrov. V režimoch Dieťa, Zviera a Šport je aktívne Inteligentné nastavenie citlivosti ISO, takže nafotíte ostré snímky, aj keď sa fotografovaný objekt nečakane pohne. Do pamäti fotoaparátu sa rovnako dajú uložiť mená a dátumy narodenia detí (či zvierat) – fotografie potom môžu obsahovať meno a presný vek vašich detí. 

-Najčastejšie používané funkcie, ako napríklad optická stabilizácia obrazu, sekvenčné snímanie, nastavenie vyváženia bielej, hodnota citlivosti, rozlíšenie fotografie sú ľahko prístupné v režime rýchle nastavenie, takže nie je potrebné tieto parametre meniť v menu. 

Ďalšie farebné prevedenie: Panasonic DMC FT 10 čierny 

Odporúčané príslušenstvo: