Zákaznícky servisfotolab predajne

Spojte sa s Fotolabom

Fotolab na Facebooku Fotolab na Twitteri Fotolab na Google+

 

 
Newsletter

Nechcete premeškať žiadne novinky a akcie?

Prihláste sa a dostanete okamžite zľavu na vybrané produkty.

Zľava s kartami ISIC, ITIC a EURO<26

 
Fotolab leták

 

 
Overené našimi zákazníkmi

quote-l Osobné vyzdvihnutie. Jendoducho som kúpil čo som potreboval za najlepšiu cenu akú som našiel. Veľmi dobrá služba je osobné vyzdvihnutie v predajni. Som spokojní tak nech sa Vám darí. quote-l
Milan Ježko, Pridané: 10.10.2014


quote-l Sieť pobočiek po celkom Slovensku. Odporučil by som ho všetkým, s obchodom mám zatiaľ dobré skúsenosti. quote-l
Filip L., Pridané: 04.10.2014


quote-l Primeraná cena. Možnosť prebratia tovaru vo vybranej predajni. Slušné ceny, kvalitné služby. quote-l
Jaro, Pridané: 27.9.2014


quote-l Cena výrobku. dobré meno firmy v hodnoteniach na internete. serioznost. Dôveryhodná firma. quote-l
salerna, Pridané: 20.9.2014


quote-l Mnoho kamenných predajní, kde sa dá tovar vyskúšať. V prípade reklamácie stačí zájsť do predajne a nemusí sa posielať balík. Vrele odporúčam, výborná cena, dostupné kamenné predajne. quote-l
Tomas, Pridané: 10.9.2014


				
				
          

Obchod Fotolab získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Overené zákazníkmi. Uverejnené recenzie sú zo stránky Heureka.sk

 

 

Nikon - Coolpix S1000pj Silver

80033116
Nikon - Coolpix S1000pj Silver
Nikon Coolpix S1000pj Strieborný Nikon - Coolpix S1000pj Strieborný displejNikon Coolpix S1000pj Nikon Coolpix S1000pj Nikon - Coolpix S1000pj silver
Nikon

cena: 99,00 €


stav: na sklade

Parametre produktu:
Typ: kompaktný digitálny fotoaparát
Efektívny poč. pixelov: 12,1 ef.
Typ karty: SD; SDHC
Optický Zoom: 5x
Digitálny Zoom: 4x
ISO: 6400
LCD: 2,7 "
Batéria: Li-on
Farba: Strieborná
Rozmery: 99,5 x 62,5 x 23 mm
Hmotnosť: 155g
Informácie:
Výrobca: Nikon
Záruka: 24 mesiacov

Nikon - Coolpix S1000pj Strieborný 

K tejto objednávke dostanete úplne ZADARMO:

  • poukaz na CEWE Fotoknihu v hodnote 26,95 €
  • poukaz na 40 digi foto
  • v prípade doručenia na našu predajňu je doprava zadarmo

Kompaktný fotoaparát Nikon Coolpix S1000pj predstavuje revolúciu v spôsobe zdielania fotografií a videosekvencií. Ako prvý na svete obsahuje zabudovaný projektor, vďaka ktorému môžete premietať výsledné zábery na akúkoľvek rovnú plochu. Táto forma zdielania je ešte výnimočnejšia, ak váš fotoaparát dokáže vytvárať skvelé výsledné zábery. A to Coolpix S1000pj dokáže. Slúžia mu na to pokročilé vlastnosti, ako napr. širokouhlý objektív NIKKOR s 5x zoomom pre vynikajúcu presnosť, vysoké rozlíšenie a ostrý obraz. 12,1 Mpix rozlíšenie zabezpečujúce skutočne detailné fotografie. Rozmerný 2,7" LCD monitor so širokým pozorovacím uhlom, funkciou zvýšenia jasu a antireflexnou vrstvou, zaručuje optimálne zobrazenie aj za jasného slnečného osvetlenia. Nikon Coolpix S1000pj ponúka aj možnosť nahrávania ozvučených videí.

Hlavné Vlastnosti Nikonu Coolpix S1000pj:

-Vstavaný projektor 

-Automatická voľba motivových programov 

-Inteligentný portrétny systém – vrátane funkcie zmäkčenia pleti. 

-Objektív NIKKOR so širokouhlým 5x zoomom

-Čip s 12.1 Mpix rozlíšením

Obsah balenia: fotoaparát, dobíjacia Li-ion batéria, nabíjačka, USB kábel, A/V kábel, remienok, projekčný stojan, ďialkové ovládanie, Software CD, návod, záručný list.

Podrobný opis funkcií:

Vstavaný projektor fotoaprátu Nikon Coolpix S1000pj

Zabezpečuje možnosť premietania obľúbených fotografií a videosekvencií na ľubovolnú rovnú plochu jediným stlačením tlačidla.Ponúka obraz s jasom až 10 lumenov, v kvalite VGA s uhlopriečkou 5" až 40" (13 až 100 cm). Fotoaparát sa dodává vrátane diaľkového ovládania a projekčného stojanu

5 systémov pre zníženie rizika rozmazania snímkov

Systémy automaticky potlačujú výskyt rozmazaných snímkov s využitím piatich rôznych technológií. Hybridná redukcia vibrácií (optická a elektronická) s kombinovaným účinkom pre zníženie účinkov chvenia fotoaparátu. Vysoká citlivosť k pôsobeniu svetla (až ISO 6400) pre zníženie rizika rozmazania fotografie pri fotografovaní rýchlo sa pohybujúcíih objektov alebo pri fotografovaní za nízkej hladiny osvetlenia. Detekcia pohybu pre kompenzáciu účinkov pohybu fotoaparátu a objektu. Funkcia voľby najlepšej fotografie (BSS) pre automatický výber najostrejšej fotografie  zo série až 10 vyhotovených.

Inteligentný portrétny systém Nikonu Coolpix S1000pj

Pokročilé automatické funkcie pre perfektné portrétne fotografie. Samospúšť detekujúca úsmev pre vyhotovenie fotografií v okamihu detekovania úsmevu fotografovanej osoby. Varovná indikácia mrknutia, informujúca o detekovaní zavretých očí fotografovanej osoby. Kontrola mrknutia pre vyhotovenie dvoch fotografií a uloženie tej, na ktorej má fotografovaná osoba otvorené oči. Funkcia zmäkčenia pleti upravujúca nerovnomerné odtiene pleti v tvári fotografovaného objektu pre priaznivejší vzhľad pleti.

AF systém fotoaparátu Nikon - Coolpix S1000pj

Zabezpečuje sledovanie objektu pre perfektné zaostrenie a to i v prípade pohybujúcich sa objektov.

Vyníkajúce farebné podanie Nikonu Coolpix S1000pj

Technológia automatického vyváženia bielej farby prevzatá z víťazných digitálnych jednookých zrkadloviek Nikon, produkujúca snímky s prirodzenými odtieňmi pleti a vernými farbami.

Prezentácie s Nikonom Coolpix S1000pj

Množstvo prechodových efektov pre ešte zábavnejšiu projekciu fotografií.

Funkcia Rýchle vylepšenie

Pre vylepšenie fotografií vyhotovených za zlých svetelných podmienok a získania ostrých a brilantných fotografií. Pôvodná fotografia zostává nedotknutá a fotoaparát rýchlo a jednoducho vytvorí kópiu fotografie s optimálnym vyvážením kontrastu a sýtosti farieb.

Režim Makro fotoaparátu Nikon Coolpix S1000pj

Pre možnosť fotografovania už zo vzdialenosti 3 cm a brilantné zachytenie drobných detailov.

Pokročilá funkcia Face Priority AF a Redukcia červených očí vo fotoaparáte pre rýchle detekovanie a zaostrenia až 12 tvárí osôb v zábere a korekciu nesprávneho sfarbenia očí v dôsledku použitia blesku pri expozícii.

Funkcia D-lighting fotoaparátu Nikon Coolpix S1000pj

Pre získanie optimálne exponovaných fotografií vyjasnením tieňov u podexponovaných fotografií a fotografií vyhotovených v silnom protisvetle.

Farebné prevedenia:

Nikon - Coolpix S1000pj Čierny

 

Odporúčané príslušenstvo: