Zákaznícky servisfotolab predajne

Spojte sa s Fotolabom

Fotolab na Facebooku Fotolab na Twitteri Fotolab na Google+

 

 
Newsletter

Nechcete premeškať žiadne novinky a akcie?

Prihláste sa a dostanete okamžite zľavu na vybrané produkty.

Zľava s kartami ISIC, ITIC a EURO<26

 
Fotolab leták

 

 
Overené našimi zákazníkmi

quote-l Osobné vyzdvihnutie. Jendoducho som kúpil čo som potreboval za najlepšiu cenu akú som našiel. Veľmi dobrá služba je osobné vyzdvihnutie v predajni. Som spokojní tak nech sa Vám darí. quote-l
Milan Ježko, Pridané: 10.10.2014


quote-l Sieť pobočiek po celkom Slovensku. Odporučil by som ho všetkým, s obchodom mám zatiaľ dobré skúsenosti. quote-l
Filip L., Pridané: 04.10.2014


quote-l Primeraná cena. Možnosť prebratia tovaru vo vybranej predajni. Slušné ceny, kvalitné služby. quote-l
Jaro, Pridané: 27.9.2014


quote-l Cena výrobku. dobré meno firmy v hodnoteniach na internete. serioznost. Dôveryhodná firma. quote-l
salerna, Pridané: 20.9.2014


quote-l Mnoho kamenných predajní, kde sa dá tovar vyskúšať. V prípade reklamácie stačí zájsť do predajne a nemusí sa posielať balík. Vrele odporúčam, výborná cena, dostupné kamenné predajne. quote-l
Tomas, Pridané: 10.9.2014


				
				
          

Obchod Fotolab získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Overené zákazníkmi. Uverejnené recenzie sú zo stránky Heureka.sk

 

 

Panasonic Lumix DMC TZ-25 strieborný

80037480
Panasonic Lumix DMC TZ-25 strieborný
Panasonic  Lumix DMC TZ-25 strieborný Panasonic  Lumix DMC TZ-25 strieborný Panasonic  Lumix DMC TZ-25 strieborný
Panasonic

cena: 179,00 €


stav: na sklade

Parametre produktu:
Typ: kompaktný digitálny fotoaparát
Efektívny poč. pixelov: 12,1 ef.
Typ karty: SD; SDHC
Optický Zoom: 16 x
Digitálny Zoom: 4x
ISO: 3200
LCD: 3 "
Batéria: Li-on
Farba: Strieborná
Informácie:
Výrobca: Panasonic
Záruka: 24 mesiacov

 

Panasonic  Lumix DMC TZ-25 strieborný

 

Model DMC-TZ25 je vybavený objektívom LEICA DC so 16-násobným optickým zoomom s neobyčajne širokým ohniskom 24 mm (ekvivalent klasického fotoaparátu s 35 mm filmom: 24 - 384 mm), pričom povrch objektívu je spracovaný technológiou Nano Surface Coating so špeciálnou vrstvou, ktorá minimalizuje retenciu obrazu a preexponovanie. Výkon 16x optického zoomu sa zvyšuje na jeho 32x ekvivalent vďaka inteligentnému zoomu. Je to funkcia rozsiahleho zoomu, využívajúca digitálny zoom, pri ktorom vďaka technológii inteligentného rozlíšenia (Intelligent Resolution) dochádza iba k minimálnemu zhoršeniu kvality obrazu.

12,1-megapixelový snímač MOS sa vyznačuje vysokou rýchlosťou výstupu signálu a vysokou citlivosťou snímania obrazu, čo umožňuje mnoho pokročilých funkcií. To umožňuje fotoaparátu nasnímať 10 snímok za sekundu v plnom rozlíšení, ako aj full HD video. Vynikajúci pomer signál/šum snímača MOS a inteligentný systém redukcie šumu v procesore Venus Engine umožňujú snímanie fotografií aj videí pri akýchkoľvek úrovniach citlivosti od nízkej po vysokú, pri zachovaní výnimočnej čistoty. DMC-TZ25 dokáže vďaka funkcii Light Speed AF aj automaticky zaostriť v priebehu približne 0,1 sekundy, čo pomáha zachytiť aj tie najprchavejšie príležitosti pri fotografovaní.

DMC-TZ25 umožňuje snímanie videí vo full HD 1920 x 1080 rozlíšení vo formáte AVCHD / MP4. Formát AVCHD oceníte pri prehrávaní na kompatibilných AV zariadeniach, ako sú HD televízory alebo Blu-ray prehrávače. Formát MP4 má vysokú kompatibilitu s počítačmi. Samostatné tlačidlo vám umožňuje okamžité spustenie snímania videa, bez potreby osobitných nastavení. Pri snímaní videa je k dispozícii 16x optický zoom a inteligentný automatický režim iA. Pri ukladaní videí je k dispozícii softvér Digital Stereo Creator na získanie vysokokvalitného systému ozvučenia Dolby®.

POWER O.I.S. (Optická stabilizácia obrazu) má dvojnásobnú účinnosť pri potlačení chvenia fotoaparátu v porovnaní so systémom MEGA O.I.S. Je obzvlášť účinná pri nízkofrekvenčných vibráciách, ktoré sa fyzicky generujú pri stláčaní tlačidla spúšte alebo pri snímaní v noci s dlhými expozičnými časmi. Získate jasné fotografie bez rozmazania aj pri snímaní z ruky pri dlhých expozičných časoch. Aktívny režim účinným spôsobom potláča rozostrenie pri snímaní videí, predovšetkým pri širokouhlom snímaní počas chôdze alebo hre s deťmi.

Funkcia Creative Control (Kreatívne ovládanie) zahŕňa 10 filtrov: Expresívny, Zastaraný, Hlavné osvetlenie, Vedľajšie osvetlenie, Sépiová hneď, Vysokodynamický režim, Dynamický monochromatický režim, Efekt hračky, Jemné zaostrenie a Efekt miniatúry. Pri efekte miniatúry sa video prehráva 10x zrýchlené, takže pri sledovaní pôsobí komickejšie. Pri kreatívnom retušovaní môžete pridať rôzne efekty použitím jedného zo 6 filtrov dokonca aj v režime prehliadania. Režim Snímania panorámy umožňuje snímanie horizontálnych/vertikálnych panoramatických záberov. V režime 3D fotografií sa vo fotoaparáte získajú 3D zábery.
 

 

Odporúčané príslušenstvo: