Zákaznícky servisfotolab predajne

Spojte sa s Fotolabom

Fotolab na Facebooku Fotolab na Twitteri Fotolab na Google+

 

 
Newsletter

Nechcete premeškať žiadne novinky a akcie?

Prihláste sa a dostanete okamžite zľavu na vybrané produkty.

Zľava s kartami ISIC, ITIC a EURO<26

 
Fotolab leták

 

 
Overené našimi zákazníkmi

quote-l Osobné vyzdvihnutie. Jendoducho som kúpil čo som potreboval za najlepšiu cenu akú som našiel. Veľmi dobrá služba je osobné vyzdvihnutie v predajni. Som spokojní tak nech sa Vám darí. quote-l
Milan Ježko, Pridané: 10.10.2014


quote-l Sieť pobočiek po celkom Slovensku. Odporučil by som ho všetkým, s obchodom mám zatiaľ dobré skúsenosti. quote-l
Filip L., Pridané: 04.10.2014


quote-l Primeraná cena. Možnosť prebratia tovaru vo vybranej predajni. Slušné ceny, kvalitné služby. quote-l
Jaro, Pridané: 27.9.2014


quote-l Cena výrobku. dobré meno firmy v hodnoteniach na internete. serioznost. Dôveryhodná firma. quote-l
salerna, Pridané: 20.9.2014


quote-l Mnoho kamenných predajní, kde sa dá tovar vyskúšať. V prípade reklamácie stačí zájsť do predajne a nemusí sa posielať balík. Vrele odporúčam, výborná cena, dostupné kamenné predajne. quote-l
Tomas, Pridané: 10.9.2014


				
				
          

Obchod Fotolab získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Overené zákazníkmi. Uverejnené recenzie sú zo stránky Heureka.sk

 

 

Canon PowerShot SX260 HS čierny

80037371
Canon PowerShot SX260 HS čierny
Canon PowerShot SX260 HS čierny Canon PowerShot SX260 HS čierny Canon PowerShot SX260 HS čierny Canon PowerShot SX260 HS čierny
Canon

cena: 189,00 €


stav: na sklade

Parametre produktu:
Typ: kompaktný digitálny fotoaparát
Efektívny poč. pixelov: 12,1 ef.
Typ karty: SD; SDHC
Optický Zoom: 20x
Digitálny Zoom: 4x
ISO: 3200
LCD: 3 "
Batéria: Li-on
Farba: Čierna
Informácie:
Výrobca: Canon
Záruka: 24 mesiacov

 

Canon PowerShot SX260 HS čierny

 

Kompaktný fotoaparát PowerShot SX260 HS je vďaka 20x optickému zoomu zabezpečujúcemu výrazné priblíženie, videosekvenciám v plnom vysokom rozlíšení Full HD a technológii GPS na sledovanie geografickej polohy ideálnym spoločníkom na cesty. Technológia HS System a inteligentná IS zaručia špičkové výsledky. 
 
 
Vlastnosti

20x zoom, 25 mm širokouhlý objektív; kompaktné telo
HS System: 12,1-megapixlový snímač CMOS a procesor DIGIC 5
GPS
Inteligentná IS
Videosekvencie v rozlíšení Full HD
7,5 cm (3,0-palcový) LCD displej PureColor II G
Inteligentný automatický režim Smart Auto (58 scén), identifikácia tvárí
Manuálny, Av a Tv režim
Vysokorýchlostné snímanie
Voliteľné vodotesné puzdro až do hĺbky 40 m e 
 
Zachyťte všetky životné cesty pomocou 20x zoomu
20x zoom, 25 mm širokouhlý objektív; kompaktné telo
Vtesnajte do záberu viac vďaka 25 mm objektívu a k vzdialeným objektom sa výrazne priblížte pomocou optického zoomu 20x či až 39x pomocou funkcie ZoomPlus - zdokonalenej transfokačnej technológie, ktorá ponúka viac detailov a ostrosti ako bežný digitálny zoom. Vďaka kompaktnému telu môžete snímať jedinečné okamihy kdekoľvek sa pohnete.

HS System: 12,1-megapixlový snímač CMOS a procesor DIGIC 5
HS System exceluje pri slabom osvetlení a umožňuje vám nasnímať skutočnú atmosféru momentu bez blesku alebo statívu. Procesor DIGIC 5 s pokročilým spracovaním obrazu a 12,1-megapixlový snímač CMOS s vysokou citlivosťou sú zárukou vynikajúcej kvality obrazu za každých okolností.

GPS*
Technológia GPS označí fotografie a videosekvencie geografickou informáciou, kým funkcia zapisovania podrobne sleduje celú cestu. Pomocou dodávaného softvéru Map Utility môžete oblasti snímania vyznačiť a podeliť sa o ne s priateľmi.

Inteligentná IS
Inteligentná IS potláča vplyvy chvenia fotoaparátu, aby zaručila dokonalú ostrosť a detaily fotografií a videosekvencií aj pri plnom priblížení či slabom osvetlení. Automaticky prispôsobí stabilizátor obrazu scéne pomocou 7 režimov, aby tak zabránila rozmazávaniu.

Videosekvencie v rozlíšení Full HD
Tlačidlo videosekvencie umožňuje okamžité snímanie videosekvencií v plnom vysokom rozlíšení Full HD (1080p) so stereofónnym zvukom a optickým zoomom, kým inteligentná IS zaručí stabilitu obrazu. Pripojenie HDMI zaručuje prehrávanie vo vysokej kvalite v HDTV.

7,5 cm (3,0-palcový) LCD displej PureColor II G
Veľký displej LCD s 460 tis. bodmi s vynikajúcou viditeľnosťou umožňuje jednoduché snímanie a prezeranie záberov z ľubovoľného uhla, ako i prechádzanie ponukami. Tvrdená sklenená vonkajšia vrstva zabezpečuje vynikajúcu odolnosť.

Inteligentný automatický režim Smart Auto (58 scén), identifikácia tvárí
Bez námahy snímajte fotografie alebo videosekvencie pomocou inteligentného automatického režimu Smart Auto, ktorý zisťuje typ scény a z 58 možností (21 pri videosekvenciách) vyberá najvhodnejšie nastavenia. Spracováva aj tváre zaregistrované pomocou funkcie identifikácie tvárí a prispôsobuje nastavenia snímania podľa veku osoby (napríklad vypne blesk a zvuky, ak zaznamenaná spiace bábätko). Funkcia identifikácie tvárí dokáže rozpoznať až 12 tvárí, ktoré určí ako prioritu pri zaostrovaní v každom zábere.

Manuálny, Av a Tv režim
Experimentujte s najrôznejšími efektmi v manuálnych režimoch (Tv, Av a M), ktoré vám umožnia určovať nastavenia clony a rýchlosti uzávierky.

Vysokorýchlostné snímanie
Snímajte dynamické akcie s využitím vysokorýchlostného sériového snímania alebo spomaľte rýchlosť nasnímaných záberov pomocou super spomalenej videosekvencie.

Voliteľné vodotesné puzdro až do hĺbky 40 m
Vodotesné puzdro chráni fotoaparát v exteriéri a umožňuje snímať pod vodou až do hĺbky 40 m.

*Použitie GPS môže byť v určitých krajinách alebo oblastiach zakázané. Použitie GPS musí byť v súlade so zákonmi a predpismi krajiny a oblasti, v ktorej sa používa, vrátane všetkých obmedzení ohľadom používania elektroniky. 
 
 

 

Odporúčané príslušenstvo: