Zákaznícky servisfotolab predajne

Spojte sa s Fotolabom

Fotolab na Facebooku Fotolab na Twitteri Fotolab na Google+

 

 
Newsletter

Nechcete premeškať žiadne novinky a akcie?

Prihláste sa a dostanete okamžite zľavu na vybrané produkty.

Zľava s kartami ISIC, ITIC a EURO<26

 
Fotolab leták

 

 
Overené našimi zákazníkmi

quote-l Osobné vyzdvihnutie. Jendoducho som kúpil čo som potreboval za najlepšiu cenu akú som našiel. Veľmi dobrá služba je osobné vyzdvihnutie v predajni. Som spokojní tak nech sa Vám darí. quote-l
Milan Ježko, Pridané: 10.10.2014


quote-l Sieť pobočiek po celkom Slovensku. Odporučil by som ho všetkým, s obchodom mám zatiaľ dobré skúsenosti. quote-l
Filip L., Pridané: 04.10.2014


quote-l Primeraná cena. Možnosť prebratia tovaru vo vybranej predajni. Slušné ceny, kvalitné služby. quote-l
Jaro, Pridané: 27.9.2014


quote-l Cena výrobku. dobré meno firmy v hodnoteniach na internete. serioznost. Dôveryhodná firma. quote-l
salerna, Pridané: 20.9.2014


quote-l Mnoho kamenných predajní, kde sa dá tovar vyskúšať. V prípade reklamácie stačí zájsť do predajne a nemusí sa posielať balík. Vrele odporúčam, výborná cena, dostupné kamenné predajne. quote-l
Tomas, Pridané: 10.9.2014


				
				
          

Obchod Fotolab získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Overené zákazníkmi. Uverejnené recenzie sú zo stránky Heureka.sk

 

 

Canon PowerShot A4000 ružový

80037198
Canon PowerShot A4000 ružový
Canon PowerShot A4000 ružový
Canon

cena: 89,00 €


stav: na sklade

Parametre produktu:
Typ: kompaktný digitálny fotoaparát
Efektívny poč. pixelov: 16 ef.
Typ karty: SD; SDHC
Optický Zoom: 8x
Digitálny Zoom: 5x
LCD: 3 "
Farba: Ružová
Informácie:
Výrobca: Canon
Záruka: 24 mesiacov

 

Canon PowerShot A4000 ružový

Snímajte širokouhlo, či sa až 8-násobne priblížte pomocou špičkového objektívu značky Canon s 8x optickým zoomom, inteligentnou IS a režimom Smart Auto, ktoré zaručujú špičkové fotografie a videosekvencie vo vysokom rozlíšení. Kompaktný model PowerShot A4000 IS s ľahkosťou zachytí každý okamih. 
 
Vlastnosti
28 mm širokouhlý s 8x optickým zoomom
16,0 megapixlov
Inteligentná IS
Veľký 7,5 cm (3,0-palcový) displej LCD
Kompaktné kovové telo
Režim Smart Auto (32 scén)
Videosekvencie vo vysokom rozlíšení (720p) vďaka tlačidlu videosekvencie
Tlačidlo pomocníka
Zábavné a kreatívne režimy
Kontrola zobrazenia Live View, funkcia rozpoznania tváre 
 
 
Inteligentný a jednoduchý 8x zoom

28 mm širokouhlý s 8x optickým zoomom
Všestranný objektív značky Canon s 8x optickým zoomom vám umožní priblížiť vzdialené objekty a zamerať sa na detaily, kým 28 mm široký uhol dokáže do záberu vtesnať viac a tak snímať široké krajiny a veľké skupiny ľudí.

16,0 megapixlov
16-megapixlový snímač zachytávajúci každý detail sprostredkovaný originálnym objektívom značky Canon zaručí špičkovú kvalitu záberov vhodnú na veľkoformátovú tlač (A3+) i tvorivé orezávanie.

Inteligentná IS
Inteligentná IS potláča vplyvy chvenia fotoaparátu, aby zaručila dokonalú ostrosť a detaily fotografií a videosekvencií aj pri plnom priblížení či slabom osvetlení. Automaticky prispôsobí stabilizátor obrazu scéne podľa 6 režimov, aby tak zabránila rozmazávaniu.

Veľký 7,5 cm (3,0-palcový) displej LCD
Rozsiahly vysokokvalitný displej LCD (230 tis. bodov) umožňuje jednoduchý pohyb v ponukách, ale i pohodlnú kompozíciu a prezeranie záberov, aby ste sa o ne s radosťou mohli podeliť s priateľmi.

Kompaktné kovové telo
Štíhle, kompaktné kovové telo v atraktívnych farebných variáciách je natoľko malé a štýlové, že si fotoaparát môžete so sebou vziať kamkoľvek.

Režim Smart Auto (32 scén)
Aj úplní začiatočníci dokážu bez problému snímať špičkové fotografie a videosekvencie vďaka automatickému režimu Smart Auto, ktorý zisťuje typ scény a z 32 možností vyberá tie najvhodnejšie nastavenia. Do režimu Smart Auto sa z akéhokoľvek režimu rýchlo vrátite stlačením tlačidla Auto.

Videosekvencie vo vysokom rozlíšení (720p) vďaka tlačidlu videosekvencie
Jediným dotykom vyhradeného tlačidla záznamu videosekvencie okamžite nahrávajte vysokokvalitné videosekvencie vo vysokom rozlíšení (720p). Inteligentná IS zachová stabilitu videosekvencií.

Tlačidlo pomocníka
Jednoduchým stlačením tlačidla pomocníka zobrazíte rýchleho a zrozumiteľného sprievodcu používaním fotoaparátu a jednotlivých funkcií – ideálne riešenie pre začiatočníkov.

Zábavné a kreatívne režimy
Zabávajte sa so širokým spektrom kreatívnych filtrov. Využite efekt rybieho oka na dosiahnutie zakrivenia šošovky s efektom rybieho oka, efekt oživenia na zvýraznenie sýtosti farieb, efekt retro plagátu a detského fotoaparátu, či monochromatický efekt. Vďaka efektu miniatúry budú objekty zachytené na fotografiách a videosekvenciách vyzerať ako miniatúrne modely.

Kontrola zobrazenia Live View, funkcia rozpoznania tváre
Kontrola zobrazenia Live View umožňuje jednoducho experimentovať s nastaveniami obrazu, ako sú jas či intenzita farieb, a prezerať ich účinky už pri komponovaní záberu, aby ste mohli dosiahnuť ten najlepší možný výsledok. Technológia rozpoznania tváre pomôže snímať skvelé zábery osôb. V jednej snímke dokáže rozpoznať až 35 tvárí a zaručiť, aby boli optimálne zaostrené a dokonale jasné. Vyváženie bielej pri rozpoznávaní tvárí zaručí prirodzené odtiene pokožky i v nezvyčajných svetelných podmienkach. Automatická korekcia efektu červených očízabráni snímaniu očí v červenej farbe. 
 
 

 

Odporúčané príslušenstvo: