Zákaznícky servisfotolab predajne

Spojte sa s Fotolabom

Fotolab na Facebooku Fotolab na Twitteri Fotolab na Google+

 

 
Newsletter

Nechcete premeškať žiadne novinky a akcie?

Prihláste sa a dostanete okamžite zľavu na vybrané produkty.

Zľava s kartami ISIC, ITIC a EURO<26

 
Fotolab leták

 

 
Overené našimi zákazníkmi

quote-l Osobné vyzdvihnutie. Jendoducho som kúpil čo som potreboval za najlepšiu cenu akú som našiel. Veľmi dobrá služba je osobné vyzdvihnutie v predajni. Som spokojní tak nech sa Vám darí. quote-l
Milan Ježko, Pridané: 10.10.2014


quote-l Sieť pobočiek po celkom Slovensku. Odporučil by som ho všetkým, s obchodom mám zatiaľ dobré skúsenosti. quote-l
Filip L., Pridané: 04.10.2014


quote-l Primeraná cena. Možnosť prebratia tovaru vo vybranej predajni. Slušné ceny, kvalitné služby. quote-l
Jaro, Pridané: 27.9.2014


quote-l Cena výrobku. dobré meno firmy v hodnoteniach na internete. serioznost. Dôveryhodná firma. quote-l
salerna, Pridané: 20.9.2014


quote-l Mnoho kamenných predajní, kde sa dá tovar vyskúšať. V prípade reklamácie stačí zájsť do predajne a nemusí sa posielať balík. Vrele odporúčam, výborná cena, dostupné kamenné predajne. quote-l
Tomas, Pridané: 10.9.2014


				
				
          

Obchod Fotolab získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Overené zákazníkmi. Uverejnené recenzie sú zo stránky Heureka.sk

 

 

Canon EOS 600D+EF-S 18-55 IS II + SKVELÉ DARČEKY

80035273
Canon EOS 600D+EF-S 18-55 IS II + SKVELÉ DARČEKY
Canon EOS 600D zrkadlovka Canon EOS 600D + EF 18-55 IS IIdigitálna zrkadlovka Canon EOS 600D + EF 18-55 IS IIfotoaparát Canon EOS 600D + EF 18-55 IS II
Canon

cena: 429,00 €


stav: na sklade

Parametre produktu:
Typ: digitálna zrkadlovka D-SLR
Efektívny poč. pixelov: 18 Mpx.
Typ karty: SD; SDHC
Batéria: Li-on
Farba: Čierna
Informácie:
Výrobca: Canon
Záruka: 24 mesiacov

 Canon EOS 600D + EF-S 18-55 IS II + SKVELÉ DARČEKY

 

K tejto objednávke dostanete úplne ZADARMO:

  • zľava na fotografický kurz "Zrkadlovka 1 - Nevyhnutné základy" v hodnote 30 €
  • poukaz na CEWE Fotoknihu v hodnote 25,- €
  • poukaz na 30 digi foto
  • v prípade objednania na našu predajňu je doprava zadarmo

* Viac informácií ohľadne kurzov vám poskytne Akadémia Kreatívnej Fotografie: www.akf.sk

 

 

Canon EOS 600D je univerzálna digitálna zrkadlovka, vyznačujúca sa ľahkým no zároveň mimoriadne pevným telom a kvalitnými fotografickými vlastnosťami. Ponúka jednoduché ovládanie s využitím automatických systémov, ale aj poloautomatické programy a plne manuálne nastavenie všetkých parametrov pre skúsenejších fotografov. CMOS snímač s 18 Mpix rozlíšením a 9-bodové širokodosahové AF, sú prísľubom výborných výsledných záberov. 7,7 cm široký LCD displej spríjemňuje tvorbu a zdieľanie fotografií. S možnosťou nahrávania videí vo Full-HD kvalite zachytíte každú zaujímavú situáciu.

Hlavné vlastnosti fotoaparátu:

- CMOS snímač s 18 Mpix rozlíšením
- Režim inteligentnej automatickej scény
- Video vo Full-HD EOS kvalite
- Sprievodca funkciami na obrazovke
- Kontinuálne snímanie s frekvenciou 3,7 sn./s
- Širokodosahové 9-bodové AF
- 1 040k-bodový, 7,7 cm široký LCD displej vari-angle
- Funkcia Basic+ a tvorivé filtre
- Bezdrôtové ovládanie vstavaného blesku

Obsah balenia: Fotoaparát, objektív, batéria LP-E8, nabíjačka ACK-E8, popruh, krytka objektívu, TV kábel, USB kábel, návod, záručný list.

Detailný popis vlastností:

18 Mpix snímač APS-C CMOS
18 Mpix senzor veľkosti APS-C zachytáva snímky, ktoré doslova prekypujú detailmi a priezračnosťou. Takto vysoké rozlíšenie umožňuje realizovať výtlačky vo veľkých formátoch a zároveň ponúka flexibilitu na tvorbu výrezov zo záberov, čím vo výsledku vzniknú alternatívne kompozície.

Citlivosť ISO 100-6400
Rozsah citlivosti ISO 100-6400 rozšíriteľný až na ISO 12 800 umožňuje snímať kvalitné fotografie z ruky aj pri slabom osvetlení, bez nevyhnutnosti použiť blesk.

14-bitové spracovanie obrazu
V srdci fotoaparátu Canon EOS leží 14-bitový obrazový procesor DIGIC 4, ktorý ponúka výnimočnú reprodukciu farieb, plynulé farebné prechody a precízne potláčanie šumu.

Režim inteligentnej automatickej scény
Režim inteligentnej automatickej scény detailne analyzuje každú scénu a vyberá správne nastavenia fotoaparátu pri každom zábere, aby ste sa vy mohli plne sústrediť na to naozaj dôležité - vaše fotografie.

Sprievodca funkciami na obrazovke
Sprievodca funkciami na obrazovke modelu EOS 600D ponúka popis k mnohým funkciám fotoaparátu, spolu s radami na ich používanie.

Video Full-HD EOS

Snímajte Full-HD video s manuálnym ovládaním frekvencie snímania, expozície a zvuku. Technológia video-momentky umožňuje spájať klipy v dĺžke 2, 4, 8 sekúnd do jediného filmového súboru. Získavajú sa tým zábery, ktoré vyzerajú ako po profesionálom strihu, zatiaľ čo funkcia digitálnej transfokácie videa umožňuje realizovať zväčšenie v rozsahu 3-10x pri zachovaní kvality Full-HD.

9-bodové širokodosahové automatické zaostrenie (AF) a meranie iFCL
Deväť bodov AF vrátane jedného senzora krížového typu pomáha dosahovať rýchle a presné zaostrovanie, rovnomerne s objektmi mimo stredu. 63-zónové meranie iFCL zaručuje neustále presné nastavenie expozície.

1 040k-bodový, 7,7 cm (3,0") displej vari-angle
Snímajte z unikátnych uhlov vďaka 7,7 cm (3,0") LCD obrazovke 3:2 Clear View, ktorá disponuje vysokým rozlíšením s 1 040 000 obrazovými bodmi v záujme vyššej zreteľnosti.

Basic+
Technológia Basic+ umožňuje fotografom prispôsobovať základné automatické nastavenia s ohľadom na stav osvetlenia a podmienky prostredia.

Efekty kreatívnych filtrov
Efekty kreatívnych filtrov je možné použiť po nasnímaní záberov do formátu Raw a JPEG. Patria sem simulácie Hračkársky fotoaparát, Jemné zaostrenie, Miniatúra, Zrnitý čiernobiely záber a Rybie oko.

Bezdrôtové ovládanie vstavaného blesku
Integrovaný bezdrôtový ovládač blesku Speedlite v kombinácii s jednoduchou bezdrôtovou technológiou umožňuje použiť samostojaci blesk TTL bez ďalšieho príslušenstva.

Podpora všetkých objektívov z radov EF a EF-S
Fotoaparát EOS 600D podporuje kompletný systém: blesky, diaľkové spúšte a viac ako 60 objektívov, ktorým dôverujú fotografi z celého sveta.

 

 

Odporúčané príslušenstvo: