Zákaznícky servisfotolab predajne

Spojte sa s Fotolabom

Fotolab na Facebooku Fotolab na Twitteri Fotolab na Google+

 

 
Newsletter

Nechcete premeškať žiadne novinky a akcie?

Prihláste sa a dostanete okamžite zľavu na vybrané produkty.

Zľava s kartami ISIC, ITIC a EURO<26

 
Fotolab leták

 

 
Overené našimi zákazníkmi

quote-l Osobné vyzdvihnutie. Jendoducho som kúpil čo som potreboval za najlepšiu cenu akú som našiel. Veľmi dobrá služba je osobné vyzdvihnutie v predajni. Som spokojní tak nech sa Vám darí. quote-l
Milan Ježko, Pridané: 10.10.2014


quote-l Sieť pobočiek po celkom Slovensku. Odporučil by som ho všetkým, s obchodom mám zatiaľ dobré skúsenosti. quote-l
Filip L., Pridané: 04.10.2014


quote-l Primeraná cena. Možnosť prebratia tovaru vo vybranej predajni. Slušné ceny, kvalitné služby. quote-l
Jaro, Pridané: 27.9.2014


quote-l Cena výrobku. dobré meno firmy v hodnoteniach na internete. serioznost. Dôveryhodná firma. quote-l
salerna, Pridané: 20.9.2014


quote-l Mnoho kamenných predajní, kde sa dá tovar vyskúšať. V prípade reklamácie stačí zájsť do predajne a nemusí sa posielať balík. Vrele odporúčam, výborná cena, dostupné kamenné predajne. quote-l
Tomas, Pridané: 10.9.2014


				
				
          

Obchod Fotolab získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Overené zákazníkmi. Uverejnené recenzie sú zo stránky Heureka.sk

 

 

Samsung NX 200 + 18-55mm F3.5-5.6 OIS + DARČEK objektív 50-200mm F4.0-5,6 ED OIS

80036544
Samsung NX 200 + 18-55mm F3.5-5.6 OIS + DARČEK objektív 50-200mm F4.0-5,6 ED OIS
Samsung NX 200 + 18-55mm F3.5-5.6Samsung NX 200 + 18-55mm F3.5-5.6 OIS
Samsung

cena: 499,00 €


stav: na sklade

Parametre produktu:
Typ: Nezrkadlovka
Efektívny poč. pixelov: 20,3 Mpx
ISO: 12 800
LCD: 3 "
Batéria: Li-on
Farba: Čierna
Informácie:
Výrobca: Samsung
Záruka: 24 mesiacov

 

Samsung NX 200 + 18-55mm F3.5-5.6 OIS

Až doposiaľ si fotografi museli vyberať medzi najvyšším výkonom a jednoduchosťou používania. S dlho očakávaným fotoaparátom NX200 je toto rozhodovanie teraz zbytočné. S týmto modelom sa v každom z nás prejaví profesionálny fotograf. Vďaka 20,3-megapixlovému snímaču APS-C CMOS umožňuje fotoaparát NX200 vytvárať fotografie, ktoré uspokoja aj to najnáročnejšie oko. A čo je rovnako dôležité, inovatívne funkcie a dizajn umožňujú fotografovať jednoduchšie než kedykoľvek predtým.

Realita nikdy nevyzerala tak realisticky
Spoločnosť Samsung prispôsobila nový 20,3-megapixlový snímač APS-C CMOS tak, aby dokonale dopĺňal bezzrkadlový systém fotoaparátu Samsung NX200 – funkciu, ktorou zvyčajne disponujú len fotoaparáty DSLR. Profesionálny snímač zabezpečuje, že na každý jeden pixel preniká viac svetla. Výsledné zábery sú neuveriteľne realistické a majú bohaté a brilantné farby. Snímač tiež umožňuje nahrávať video vo formáte Full HD, ktoré disponuje vyšším rozlíšením a ostrosťou než kedykoľvek predtým

Fotoaparát s rýchlymi reakciami
Vysokorýchlostné snímanie (7 snímok za sekundu / rýchle automatické zaostrovanie.
Dokonalé okamihy netrvajú dlho. Funkcie vysokorýchlostného snímania fotoaparátu Samsung NX200 vám umožňujú snímať rýchlo sa pohybujúce objekty s istotou. Úplne nový algoritmus automatického zaostrovania zabezpečuje presné a okamžité automatické zaostrovania bez samostatného snímacieho modulu. A keďže sekvenčné zábery môžete snímať rýchlosťou 7 snímok za sekundu, tie najlepšie zábery vám nikdy neujdú.

Lepší obraz v horšom svetle
Široký rozsah citlivosti ISO (100 až 12.800)
Od správnej expozície závisí, či urobíte ohromujúcu fotografiu alebo takú, na ktorú rýchlo zabudnete. Niektoré svetelné podmienky však vyžadujú vyššiu citlivosť, než akú umožňuje dosiahnuť väčšina fotoaparátov. Fotoaparát NX200 vám pri použití štandardných nastavení umožňuje fotografovať s citlivosťou ISO na úrovni až 12.800. Dokonca aj v nedostatočných svetelných podmienkach môžete využívať vysokorýchlostné snímanie s minimálnym šumom alebo rozmazaním. V prípade potreby možno rozsah citlivosti rozšíriť tak, aby bolo možné maximalizovať potenciál dostupného svetla a vytvárať tak fotografie s prirodzeným vzhľadom, dokonca aj v interiéroch alebo v noci.

Objavte skutočnú krásu videa s rozlíšením Full HD
Videozáznam s rozlíšením 1.080 30p Full HD (H.264)
Nekompromisný výkon fotoaparátu NX200 nie je obmedzený len na fotografie. Funkcie nahrávania s rozlíšením 1.080 30p Full HD, ktorými je tento fotoaparát vybavený, vám tiež umožňujú vytvárať videá s profesionálnou kvalitou. Objektív s ohniskom 18 až 200 mm umožňuje pri nahrávaní videozáznamov s rozlíšením Full HD dosahovať plynulý a dynamický obraz s možnosťou širokého zoomu. A keď budete pripravení na prehrávanie, rozhranie HDMI vám umožní preniesť vašu víziu priamo na veľkú obrazovku.

Obrazový výkon, ktorý zodpovedá dizajnu
S elegantne navrhnutým fotoaparátom NX200 budete mať priamo na dlani výkon profesionálneho fotoaparátu. Každá jeho funkcia bola navrhnutá pre jednoduchý prístup a inštinktívne používanie. Fotoaparát NX200, ktorého ľahké a kompaktné telo obsahuje originálny snímač s veľkosťou snímačov používaných vo fotoaparátoch DSLR a systém vymeniteľných objektívov, predstavuje špičkový fotoaparát s vysokým výkonom, ktorý môžete nosiť vo vrecku.

Prevezmite kontrolu nad svojimi zábermi
Systém i-Function 2.0
S fotoaparátom NX200 môžete jednoducho a okamžite vytvárať výnimočné fotografie. Aktualizovaný systém i-Function 2.0 od spoločnosti Samsung vám umožňuje manuálne ovládať nastavenia snímania priamo na objektíve pomocou jediného tlačidla a prstenca na nastavenie hodnôt. Získate tak prístup nielen k nastaveniam, ktoré sa týkajú objektívu, ale aj k funkcii inteligentného zoomu a inteligentných efektov. Intuitívne ikony vysvetľujú jednotlivé funkcie, vďaka čomu vyťažíte z každého záberu maximum.

Vráťte kúzlo svojim fotografiám a videám
Režim Magic Mode (inteligentný filter a funkcia Magic Frame)
Režim Magic Mode fotoaparátu NX200 vám umožňuje ovládať špeciálne spôsoby vyjadrenia a efekty, ktoré rozširujú vašu kreatívnu škálu. Široká ponuka 10 typov inteligentných filtrov a 12 šablón funkcie Magic Frame vám umožňuje vytvárať vizuály v kvalite plagátu bez všetkej tej namáhavej práce. Nové špeciálne efekty zahŕňajú efekt mäkkého zaostrenia, ktorý umožňuje vytvoriť teplú atmosféru, a efekt poltónových bodov, ktorý vytvára komiksový vzhľad.

3-palcový displej VGA AMOLED
Tenký a ľahký 3-palcový displej VGA AMOLED fotoaparátu NX200 zobrazuje tmavšie odtiene čiernej a živšie farby než bežný displej TFT LCD, dokonca aj na priamom slnečnom svetle. Má tiež 3.000-krát rýchlejšie reakcie, takže vaše zábery sa zobrazujú takmer rovnako rýchlo, ako ste ich nasnímali, vďaka čomu môžete plynule prejsť na ďalší záber.
VGA (640 x 480), 614.000 bodov (PenTile)
Mriežka (4 typy), histogram, ikony: zapnuté/vypnuté, mierka vzdialenosti: stopy / metre / vypnutá

Panoráma, 3D panoráma
Panoramatické funkcie fotoaparátu NX200 vám umožňujú snímať široké scenérie a dramatické vertikálne zábery stlačením jediného tlačidla na ovládači režimov. Snímanie 3D záberov je rovnako jednoduché. Ak aktivujete oba režimy súčasne, môžete dokonca vytvárať pôsobivé 3D panorámy, ktoré si potom môžete prezerať na svojom 3D televízore HDTV

Procesor DRIMIII DSP (Digital Signal Processor)
Jedným z kľúčových prvkov, ktorým fotoaparát NX200 vďačí za svoju schopnosť vytvárať ohromujúce zábery a videozáznamy s rozlíšením Full HD, je jeho pokročilý obrazový procesor. Tento procesor DRIM DSP, ktorý podporuje rozsah citlivosti ISO od 100 do 12.800, okamžite rozpoznáva a odstraňuje šum a skreslenie obrazu. Znamená to, že na získanie dokonalých výsledkov vôbec nepotrebujete dokonalé podmienky.

Inteligentný panel
Pokročilé funkcie neznamenajú veľa, ak ich nemôžete nájsť. S prívetivým a prehľadným inteligentným panelom fotoaparátu NX200 máte najdôležitejšie ovládacie prvky vždy poruke. Jeho intuitívne grafické rozhranie, ku ktorému možno získať prístup pomocou prístupového tlačidla, zabezpečí, že pri hľadaní jednotlivých nastavení vám neujde žiadny skvelý záber.

Stabilizácia obrazu
Posun šošoviek (v závislosti od objektívu)
Režim optickej stabilizácie obrazu 1 / režim optickej stabilizácie obrazu 2 / vypnuté

Redukcia prachu
Supersonický mechanizmus s odstraňovaním prachu

Zaostrovanie
Automatické zaostrovanie na základe kontrastu

Oprava skreslenia
Zapnutie / vypnutie displeja LCD (v závislosti od objektívu)

Objektív Samsung 18 - 55 mm F3.5-5.6 OIS
Ponúka ohniskovú vzdialenosť ekvivalentnú s kinofilmom 27,7 - 84,7 mm a optickým stabilizátorom zamädzujúcim vzniku pohybovej neostrosti. V optickej sústave skladajúcej sa z 12-tich členov rozdelených do 9 skupín je zahrnutý asférický člen, ktorý potlačuje chromatickú aberáciu a zároveň umožňuje dosiahnuť menšiu váhu a rozmery objektívu. Tento model umožňuje automatické aj manuálne zaostrovanie.

Hlavné parametre:

- stabilizovaný objektív: 18-55mm

- sveteľnosť: F 3.5-5.6

- filter: 58mm


Odporúčané príslušenstvo: