Zákaznícky servisfotolab predajne

Spojte sa s Fotolabom

Fotolab na Facebooku Fotolab na Twitteri Fotolab na Google+

 

 
Newsletter

Nechcete premeškať žiadne novinky a akcie?

Prihláste sa a dostanete okamžite zľavu na vybrané produkty.

Zľava s kartami ISIC, ITIC a EURO<26

 
Fotolab leták

 

 
Overené našimi zákazníkmi

quote-l Osobné vyzdvihnutie. Jendoducho som kúpil čo som potreboval za najlepšiu cenu akú som našiel. Veľmi dobrá služba je osobné vyzdvihnutie v predajni. Som spokojní tak nech sa Vám darí. quote-l
Milan Ježko, Pridané: 10.10.2014


quote-l Sieť pobočiek po celkom Slovensku. Odporučil by som ho všetkým, s obchodom mám zatiaľ dobré skúsenosti. quote-l
Filip L., Pridané: 04.10.2014


quote-l Primeraná cena. Možnosť prebratia tovaru vo vybranej predajni. Slušné ceny, kvalitné služby. quote-l
Jaro, Pridané: 27.9.2014


quote-l Cena výrobku. dobré meno firmy v hodnoteniach na internete. serioznost. Dôveryhodná firma. quote-l
salerna, Pridané: 20.9.2014


quote-l Mnoho kamenných predajní, kde sa dá tovar vyskúšať. V prípade reklamácie stačí zájsť do predajne a nemusí sa posielať balík. Vrele odporúčam, výborná cena, dostupné kamenné predajne. quote-l
Tomas, Pridané: 10.9.2014


				
				
          

Obchod Fotolab získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Overené zákazníkmi. Uverejnené recenzie sú zo stránky Heureka.sk

 

 

Nikon 1 J1 + 10mm F2.8 čierny + Vianočný darček - KNIHA v hodnote 30 eur zdarma

80036729
Nikon 1 J1 + 10mm F2.8 čierny + Vianočný darček - KNIHA v hodnote 30 eur zdarma
Nikon 1 J1 + 10mm F2.8 čierny Nikon 1 J1 + 10mm F2.8 čierny
Nikon

cena: 259,00 €


stav: na sklade

Parametre produktu:
Typ: Nezrkadlovka
Efektívny poč. pixelov: 10 ef.
Typ karty: SD; SDHC
ISO: 100; 3200
Sánky na blesk: Áno
LCD: 3 "
Batéria: Li-on
Farba: Čierna
Hmotnosť: 280 g
Informácie:
Výrobca: Nikon
Záruka: 24 mesiacov

 

Nikon 1 J1 + 10mm F2.8

Obrazový snímač CMOS formátu CX: poskytuje výkon, aký potrebujete na zhotovovanie úžasných fotografií a videosekvencií. Ponúka ideálnu rovnováhu medzi systémovým formátom, rýchlosťou, citlivosťou na svetlo, rozlíšením a hĺbkou ostrosti. Umožňuje snímanie nádherne detailných 10,1-megapixlových záberov dokonca aj rýchlo sa pohybujúcich objektov pri akomkoľvek svetle.


Mimoriadne rýchly systém automatického zaostrovania: zaostruje tak rýchlo, že vzácne chvíle môžete zachytávať bez oneskorenia. Pýši sa neuveriteľným množstvom zaostrovacích bodov, ktoré umožňujú dosahovať neustále ostré výsledky. Okamžite prepína medzi systémom automatického zaostrovania s fázovou detekciou na snímanie žiarivých alebo pohybujúcich sa objektov a systémom automatického zaostrovania s detekciou kontrastu, ak je objekt statický alebo zle osvetlený.

Obrazový procesor EXPEED 3: vytvorený na poskytovanie jedinečných úrovní rýchlosti a výkonu v akejkoľvek situácii. Je vybavený dvoma výkonnými systémami, ktoré dokážu spracovávať snímky neuveriteľnou rýchlosťou 600 megapixlov za sekundu. Zaručuje vynikajúcu redukciu šumu a umožňuje použitie prelomových režimov snímania tohto fotoaparátu.

Veľmi rýchle sériové snímanie: umožňuje zhotovovať snímky s plným rozlíšením rýchlosťou až 60 snímok za sekundu, takže prakticky žiadny pohyb nie je taký rýchly, aby ste ho nemohli zachytiť. Ak chcete dôkladne zaostriť na jeden objekt (dieťa alebo domáce zviera), fotoaparát ich dokáže sledovať a zachytiť s plným rozlíšením rýchlosťou až 10 snímok za sekundu*3.

Pohyblivá momentka: oživuje statické snímky jediným stlačením tlačidla spúšte. Využíva rýchlosť spracovania fotoaparátu na súčasné zaznamenanie spomalenej videosekvencie a statickej snímky. Okamžite po zhotovení záberu ich skombinuje a vytvorí živý obraz, vďaka čomu zachytíte daný okamih ako nikdy predtým.

Inteligentný výber snímky: vždy získate najlepšiu snímku. Fotoaparát zhotoví pred stlačením spúšte a po ňom 20 záberov s vysokým rozlíšením a uloží päť najlepších, z ktorých môžete vybrať tú pravú snímku. Snímky sa odporúčajú na základe výrazu tváre, kompozície a zaostrenia.

Rozšírené zaznamenávanie videosekvencií: umožňuje snímať fotografie v plnom rozlíšení*1 počas zaznamenávania – a bez jeho prerušenia. Natočením mimoriadne spomaleného záznamu zas môžete dosiahnuť dramatický efekt. Videosekvencie možno zaznamenávať v plne vysokom rozlíšení a systém automatického zaostrenia s fázovou detekciou uľahčuje zachytávanie skvelých akčných motívov.

Pozoruhodný, minimalistický a dokonalý dizajn fotoaparátu: pýši sa pevným a ľahkým telom, ktoré je k dispozícii v rôznych farbách. Vybavený je 7,5-centimetrovým (3-palcovým) monitorom LCD so 460 000 bodmi, širokým pozorovacím uhlom a ochranným sklom.

Intuitívne ovládanie: vďaka prehľadným ponukám, minimálnemu počtu tlačidiel, vstavanému blesku a ľahko dostupnému voliču režimov na rýchly prístup k režimom snímania. Ak sa vám nechce príliš zdržiavať, môžete snímať v automatickom režime a funkcia automatického výberu motívov vyberie najvhodnejšie nastavenia fotoaparátu za vás.

Vstavaný blesk: v prípade potreby ponúka doplnkové svetlo. Užitočný je na interiérové zábery alebo zjemnenie snímok v prípade, že sa za objektom nachádza slnko. Bol navrhnutý spoločne s fotoaparátom, takže ponúka dokonale exponované výsledky.

Rozšíriteľný systém: rad vymeniteľných objektívov 1 NIKKOR pokrýva prakticky každý typ motívu. Všetky objektívy sú optimalizované na zaznamenávanie videosekvencií a pýšia sa kompaktným dizajnom na dosiahnutie vynikajúcej prenosnosti.

Bajonetový adaptér FT1: pripája sa k bajonetu fotoaparátu Nikon 1 a umožňuje používať akýkoľvek objektív NIKKOR pre jednooké zrkadlovky. Skúšaním rôznych objektívov môžete experimentovať so spôsobmi nasnímania motívu. Ak používate objektívy NIKKOR AF-S a AF-I, môžete tiež naplno využiť neuveriteľný systém automatického zaostrovania fotoaparátu Nikon 1*2.

Softvér Short Movie Creator pre fotoaparáty Nikon 1: automaticky vytvára krátke filmy z fotografií a videosekvencií. Neuveriteľne ľahko sa používa a zachováva kvalitu každej fotografie alebo obrazového poľa nasnímaného záznamu. Videosekvencie môžu mať dĺžku až 30 minút a vyberať môžete z rôznych štýlov.

 

Odporúčané príslušenstvo: