Zákaznícky servisfotolab predajne

Spojte sa s Fotolabom

Fotolab na Facebooku Fotolab na Twitteri Fotolab na Google+

 

 
Newsletter

Nechcete premeškať žiadne novinky a akcie?

Prihláste sa a dostanete okamžite zľavu na vybrané produkty.

Zľava s kartami ISIC, ITIC a EURO<26

 
Fotolab leták

 

 
Overené našimi zákazníkmi

quote-l Osobné vyzdvihnutie. Jendoducho som kúpil čo som potreboval za najlepšiu cenu akú som našiel. Veľmi dobrá služba je osobné vyzdvihnutie v predajni. Som spokojní tak nech sa Vám darí. quote-l
Milan Ježko, Pridané: 10.10.2014


quote-l Sieť pobočiek po celkom Slovensku. Odporučil by som ho všetkým, s obchodom mám zatiaľ dobré skúsenosti. quote-l
Filip L., Pridané: 04.10.2014


quote-l Primeraná cena. Možnosť prebratia tovaru vo vybranej predajni. Slušné ceny, kvalitné služby. quote-l
Jaro, Pridané: 27.9.2014


quote-l Cena výrobku. dobré meno firmy v hodnoteniach na internete. serioznost. Dôveryhodná firma. quote-l
salerna, Pridané: 20.9.2014


quote-l Mnoho kamenných predajní, kde sa dá tovar vyskúšať. V prípade reklamácie stačí zájsť do predajne a nemusí sa posielať balík. Vrele odporúčam, výborná cena, dostupné kamenné predajne. quote-l
Tomas, Pridané: 10.9.2014


				
				
          

Obchod Fotolab získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Overené zákazníkmi. Uverejnené recenzie sú zo stránky Heureka.sk

 

 

Nikon Coolpix S3100 čierny

80035183
Nikon Coolpix S3100 čierny
Nikon Coolpix S3100
Nikon

cena: 79,00 €


stav: na sklade

Parametre produktu:
Typ: kompaktný digitálny fotoaparát
Efektívny poč. pixelov: 14 Mpx.
Typ karty: SD; SDHC
Optický Zoom: 5x
Batéria: Li-on
Farba: Čierna
Hmotnosť: 118g
Informácie:
Výrobca: Nikon
Záruka: 24 mesiacov

Nikon Coolpix S3100 čierny

 
 

Nikon Coolpix S3100 v sebe zahŕňa všetko, čo môžete od kompaktného fotoaparátu požadovať. Malé rozmery a nízku váhu, jednoduché ovládanie a kvalitné fotografické vlastnosti. Tie reprezentuje CCD snímač s 14 Mpix rozlíšením a objektív NIKKOR s 5x optickým zoomom. Fotoaparát je navyše vybavený množstvom inovatívnych funkcií, ako napr. 4 systémy pre zníženie rizika rozmazania snímok, 18 motívových programov automaticky optimalizujúcích všetky nastavenia, vylepšený systém spracovania obrazu EXPEED C2 a iné. Vďaka možnosti zaznamenávať ozvučené videá v HD kvalite a filtrovým efektom, máte príležitosť rozvíjať svoju kreativitu. Komfort pri používaní fotoaparátu zabezpečuje intuitívne ovládanie, praktické umiestnenie ovládacích tlačidiel a prehľadný 6,7 cm široký LCD displej. Coolpix S3100 je ideálny ako univerzálny rodinný fotoaparát, s ktorým zachytíte zaujímavé okamihy každodenného života. 

Hlavné vlastnosti Nikonu Coolpix S3100:

- Malé rozmery a nízka váha

- Objektív NIKKOR s 5x optickým zoomom

- CCD snímač s 14 Mpix rozlíšením

- 6,7 cm široký LCD displej

- video v HD rozlíšení so stereozvukom

Obsah balenia: fotoaparát, dobíjacia Li-ion batéria EN-EL19, nabíjačka, USB kábel, A/V kábel, pútko, CD-ROM so softvérom ViewNX 2, užívateľská príručka, záručný list.

Ďalšie vlastnosti fotoaparátu:

Systém spracovania obrazu EXPEED C2: poskytuje vylepšené zaznamenávanie videosekvencií, výkon s vysokou citlivosťou a maximálnu kvalitu snímok.

Systém inteligentných portrétov: predstavuje rozšírené automatické funkcie pre dokonalé portréty. Samospúšť detegujúca úsmev zhotoví záber, keď sa vybratý objekt usmeje. Kontrola žmurknutia vás upozorní, ak snímaná osoba zatvorila oči. Zmäkčenie pleti upravuje nerovnomerné odtiene pokožky na tvárach ľudí, takže celkový vzhľad je jemnejší. Vylepšená integrovaná technológia redukcie červených očí koriguje nesprávnu farbu očí spôsobenú použitím blesku v momente zhotovenia záberu.

Funkcia automatického výberu motívu: vyberie optimálny režim motívových programov na fotografovanie obľúbených situácií.

18 režimov motívových programov: automaticky optimalizuje nastavenia obľúbených fotografických štýlov, efektov a prostredí.

Funkcia sledovania objektu: s automatickým zaostrovaním spôsobí, že fotoaparát bude zaostrovať na vybratý objekt, aj keď sa objekt bude pohybovať.

Ponuka retušovania: umožňuje upravovať a vylepšovať snímky priamo vo fotoaparáte. Ponúka množstvo efektov filtra vrátane možnosti výberu farby, ktorá premení snímku na monochromatickú a potom pridá farbu vo vybratej oblasti, a možnosti zobrazenia krížikov, ktorá jasným predmetom pridá žiarivý efekt.

Ďalšie farebné prevedenia: Nikon Coolpix S3100 strieborný , Nikon Coolpix S3100 modrý , Nikon Coolpix S3100 červený

Odporúčané príslušenstvo: